(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-02-01 12:47

10 ton

(Nr 2341648)
10 ton

Długość [m]:

10

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1.4

Waga w kg (łączna):

10000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

FIRANKA: 4 SKRZYNIE 2/1,3 m + 6 PALET + SAMOCHÓD 4,3/1,8 m

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 981.00 km

Full truck load

     Transport towaru zlecany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje nade wszystko przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie przenoszą się. Trzeba by przed zleceniem takiego transportu uściślić parę głównych problemów.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku oraz wyładunku produktu. Kiedy jest on umieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowektóre sprostają udźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu wyładunku. W przypadku małych przedmiotów czy też produktów sypkich, opłaca się ustalić, czy konieczna jest górna plandeka i czy do transportu wystarczy nieosłonięta naczepa. Kiedy pragniemy przetransportować rośliny, towary spożywcze, wtedy może okazać się przydatne skorzystanie z samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że transport towarów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie adekwatnych certyfikatów, oprócz tego w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w kilku krajach należy się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po zdefiniowaniu swoich warunków, szybko można wyszukać przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem oferty na niej umieszczone, docierają do bardzo dużej ilości profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do przewozu różnorodnych ładunków, a duża konkurencja umożliwia pozyskanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Bremerhaven, Niemcy

Od 6 lut 2018 do 8 lut 2018

Adres i termin dostawy

Zalas, 32-067, Polska

Termin elastyczny