(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

10 ton (Nr 2595828)

10 ton

Długość [m]:

6.3

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

10000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

drewnospaletyzowane

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 327.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Trzebinia

17 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

18 kwi 2018


Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Przewóz ładunku zamawiany na pełną ciężarówkę interesuje w pierwszej kolejności przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przeprowadzają się. Należy przed zleceniem takiego transportu uzgodnić parę głównych kwestii.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku oraz wyładunku produktu. Jeżeli jest on osadzony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które będą w mocy podźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu wyładunku. W przypadku niewielkich rzeczy czy też produktów sypkich, trzeba by określić, czy potrzebna jest górna plandeka i czy do przewozu starczy odkryta przyczepa. Kiedy chcemy przetransportować płody rolne, produkty spożywcze, wówczas może okazać się niezastąpione skorzystanie z pojazdu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz towarów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie stosownych świadectw, jak również w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w kilku krajach powinno się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po doprecyzowaniu swoich warunków, szybko można natrafić firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ze względu na fakt, że oferty na niej umieszczone, docierają do setek różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut przystosowanych do transportu różnorodnych paczek, zaś duża konkurencja umożliwia otrzymanie korzystnych stawek.