(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-07-25 08:27

10 ton

(Nr 3009420)
10 ton

Długość [m]:

5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

15

Waga w kg (łączna):

10.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

9 palet i parę drobiazgów

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 556.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Transport towaru zlecany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga w szczególności firmy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie zmieniają miejsce pobytu. Warto przed zamówieniem takiego transportu ustalić parę priorytetowych zagadnień.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku oraz wyładunku przetransportowanych rzeczy. Gdy jest on rozmieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe, które podołają dźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu rozładunku. W przypadku niedużych przedmiotów czy też ładunków sypkich, wypadałoby uzgodnić, czy potrzebna jest górna osłona i czy do przewozu starczy odkryta przyczepa. Gdy pragniemy przetransportować rośliny, towary spożywcze, wówczas może okazać się konieczne zastosowanie pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz produktów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie stosownych papierów, dodatkowo w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w kilku państwach należy się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

            Po doprecyzowaniu swoich warunków, najczęściej można znaleźć firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, ogłoszenia na niej umieszczone, docierają do setek różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do przewozu różnorakich produktów, zaś olbrzymia konkurencja pozwala zdobycie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Zgorzelec, 59-900, Polska

Od 30 lip 2018 do 2 sie 2018

Adres i termin dostawy

Königsbronn, 89551, Niemcy

Od 31 lip 2018 do 8 sie 2018