10 ton (Nr 6433493)

10 ton

Długość [m]:

12.5

Szerokość [m]:

2.2

Wysokość [m]:

2.2

Waga w kg (łączna):

10000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Folia strech

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 690.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Łubianka

Od 21 wrz 2020 do 30 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Niemcy, Dolna Saksonia, Hanower

Termin elastyczny


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz ładunku zlecany na pełną ciężarówkę interesuje głównie zakłady pracy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie zmieniają miejsce zamieszkania. Opłaca się przed zamówieniem takiego transportu ustalić parę ważnych punktów.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku oraz wyładunku przewożonych rzeczy. Jeśli znajduje się na paletach, to nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które będą w mocy udźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu wyładunku. W przypadku drobnicy czy też towarów sypkich, wypadałoby określić, czy potrzebna jest górna plandeka oraz czy do transportu może być nieprzykryta przyczepa. Kiedy pragniemy przewieźć rośliny, towary spożywcze, wówczas może okazać się niezastąpione zastosowanie pojazdu-chłodni. Pamiętajmy, że transport ładunków łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie adekwatnych certyfikatów, jak również w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w kilku krajach należy się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

            Po doprecyzowaniu swoich wymagań, najłatwiej można zlokalizować firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ponieważ oferty na niej zamieszczone, trafiają do setek profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dostosowanych do transportu różnorodnych produktów, zaś duża konkurencja umożliwia osiągnięcie niskich stawek.