10 ton (Nr 6433511)

10 ton

Długość [m]:

12.5

Szerokość [m]:

2.2

Wysokość [m]:

2.2

Waga w kg (łączna):

10000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 287.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Łubianka

Od 7 wrz 2020 do 15 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz towaru zlecany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga przede wszystkim zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie wyprowadzają się. Należy przed zamówieniem takiego przewozu uściślić kilka najważniejszych zagadnień.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić formę załadunku oraz wyładunku przewożonych rzeczy. Jeśli znajduje się na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które zdołają unieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W przypadku niewielkich przedmiotów czy też towarów sypkich, wypadałoby uzgodnić, czy konieczna jest górna osłona i czy do przewozu starczy nieosłonięta naczepa. Jeśli chcemy przetransportować owoce i warzywa, towary spożywcze, wówczas może okazać się potrzebne skorzystanie z samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport towarów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie adekwatnych zaświadczeń, dodatkowo w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w kilku krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po dookreśleniu swoich wymagań, bezproblemowo można znaleźć firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Dlatego że, ogłoszenia na niej umieszczone, trafiają do bardzo dużej ilości różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dostosowanych do transportu różnorodnych paczek, zaś olbrzymia konkurencja pozwala otrzymanie korzystnych stawek.