10 ton (Nr 6433517)

10 ton

Długość [m]:

12.5

Szerokość [m]:

2.2

Wysokość [m]:

2.2

Waga w kg (łączna):

10000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 276.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 21 wrz 2020 do 26 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Łubianka

Termin elastyczny


Transport pełną ciężarówką

            Transport towaru zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje w pierwszej kolejności firmy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat wyprowadzają się. Wypada przed zleceniem takiego transportu pouzgadniać kilka decydujących tematów.

            Po pierwsze, ustalamy sposób załadunku jak i wyładunku produktu. Gdy jest on rozmieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które zdołają podnieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu rozładunku. W wypadku niewielkich paczek czy też towarów sypkich, wypadałoby zdefiniować, czy konieczna jest górna plandeka oraz czy do przewozu starczy otwarta przyczepa. Jeżeli potrzebujemy przewieźć płody rolne, towary spożywcze, wtedy może okazać się konieczne zastosowanie pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport ładunków łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie odpowiednich zaświadczeń, jak również w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w niektórych państwach należy się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po doprecyzowaniu swoich wymogów, najczęściej można znaleźć przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ze względu na fakt, że oferty na niej umieszczone, trafiają do tysięcy różnych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów dostosowanych do transportu różnorakich towarów, a duża konkurencja umożliwia dostanie korzystnych cen.