10 ton (Nr 6433535)

10 ton

Długość [m]:

12.5

Szerokość [m]:

2.2

Wysokość [m]:

2.2

Waga w kg (łączna):

10000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 276.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 1 paź 2020 do 9 paź 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Łubianka

Termin elastyczny


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz towaru zlecany na pełną ciężarówkę interesuje szczególnie firmy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce zamieszkania. Opłaca się przed zamówieniem takiego transportu pouzgadniać kilka newralgicznych punktów.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić formę załadunku jak i rozładunku przetransportowanych rzeczy. Gdy jest on umieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowektóre sprostają udźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W wypadku niewielkich rzeczy czy też produktów sypkich, należy uzgodnić, czy niezbędna jest górna plandeka oraz czy do przewozu starczy nieosłonięta przyczepa. Jeśli zamierzamy przetransportować owoce i warzywa, towary spożywcze, wówczas może okazać się niezbędne skorzystanie z pojazdu-chłodni. Pamiętajmy, że transport produktów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie należytych świadectw, dodatkowo w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w pewnych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po doprecyzowaniu swoich kryteriów, najczęściej można natrafić firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej umieszczone, trafiają do setek profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do przewozu różnorodnych ładunków, a duża konkurencja pozwala dostanie niskich cen.