10 ton (Nr 6433562)

10 ton

Długość [m]:

12.5

Szerokość [m]:

2.2

Wysokość [m]:

2.2

Waga w kg (łączna):

10000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 625.00 km

Adres i termin nadania

Czechy, Jihovýchod, Brno

Od 30 wrz 2020 do 8 paź 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Łubianka

Termin elastyczny


Transport pełną ciężarówką

            Transport ładunku zamawiany na pełną ciężarówkę interesuje zwłaszcza zakłady pracy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce pobytu. Warto przed zleceniem takiego przewozu pouzgadniać kilka newralgicznych rzeczy.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku oraz wyładunku produktu. Gdy jest on umiejscowiony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowektóre sprostają udźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W wypadku niewielkich paczek czy też produktów sypkich, należałoby zdefiniować, czy potrzebna jest górna plandeka oraz czy do transportu może być nieprzykryta przyczepa. Kiedy pragniemy przewieźć płody rolne, towary spożywcze, to może okazać się niezbędne użycie samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz produktów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie należytych świadectw, jak również w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w kilku krajach należy się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po zdefiniowaniu swoich kryteriów, bezproblemowo można wyszukać przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ze względu na fakt, że ogłoszenia na niej umieszczone, trafiają do setek profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów dostosowanych do przewozu różnorakich produktów, a olbrzymia konkurencja umożliwia uzyskanie korzystnych cen.