(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

10 ton (Nr 6966389)

10 ton

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

10000

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

konstrukcje stalowe

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 159.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Olsztyn

Od 7 gru 2020 do 11 gru 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Kukowo

Termin elastyczny


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz ładunku zlecany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje szczególnie przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie wyprowadzają się. Trzeba by przed zamówieniem takiego przewozu pouzgadniać kilka najważniejszych formalności.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy metodę załadunku oraz rozładunku produktu. Jeśli jest on rozmieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe, które mogą podźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu wyładunku. W przypadku niewielkich przedmiotów czy też produktów sypkich, warto uściślić, czy konieczna jest górna osłona i czy do transportu może być nieprzykryta przyczepa. Jeżeli zamierzamy przewieźć owoce i warzywa, towary spożywcze, to może okazać się obowiązkowe użycie pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie adekwatnych zaświadczeń, na dodatek w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w pewnych krajach należy się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po dookreśleniu swoich warunków, najczęściej można wyszukać firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem ogłoszenia na niej wystawione, docierają do setek profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do przewozu różnorakich ładunków, zaś olbrzymia konkurencja pozwala uzyskanie korzystnych cen.