(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

10 toreb zakupowych (Nr 3644761)

Długość [m]:

80

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

60

Waga w kg (łączna):

250.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 782.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Dortmund

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Piła

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi i od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej ciekawą usługę transportu pakunku, dobrą praktyką jest opublikować darmowe zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem można podać rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Takie informacje są wyjątkowo istotne, gdy planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując paczkę do transportu warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można wypełnić kawałkami trocin, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie delikatne pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać surowce do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszystkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogą zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Do powierzchni kartonu umieśćmy widoczną kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).