(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-22 00:44

10 walizek plus 3 rowery

(Nr 2403188)
10 walizek plus 3 rowery

Długość [m]:

10

Szerokość [m]:

10

Wysokość [m]:

10

Waga w kg (łączna):

10.00

Ilość sztuk:

10

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1099.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku zależy od jej formatów, wagi oraz od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej korzystną usługę transportu pakunku, należy opublikować za darmo ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym transportem można podać rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo istotne, kiedy chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując przesyłkę do wysyłki warto pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można napakować kawałkami trocin, papieru lub materiałem. Szczególnie kruche paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia przesyłki?

    Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy przedmiot do pudła, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbyteczne naklejki i teksty, które mogą zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć klapy pudła. Na zewnątrz kartonu przymocujmy widoczną kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Amsterdam, Holandia

Od 22 mar 2018 do 23 mar 2018

Adres i termin dostawy

Łódź, 93-208, Polska

Termin elastyczny