(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-11-22 13:42

100 donic plastikowych

(Nr 2172045)
100 donic plastikowych

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

5

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

700.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Donice plastikowe luzem

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 272.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to skorzystanie z fragmentu powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy dysponujemy do przetransportowania mniejszy towar, który nie wymaga wykorzystania pełnej ciężarówki lub który nie wymaga zagospodarowania całej powierzchni, wówczas wybranie takiego typu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest prawidłowe. 


Do ciężarówek wykorzystywanych w przewozie LTL kwalifikuje się wozy, których ciężar przekracza 3,5 t. i pozostałe samochody spełniające kryteria ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się pokaźne pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe klasa: firanka i furgon. Gatunek ciężarówki wypadałoby aby był dopasowany do przewiezienia naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W wycenie transportu ładunku w obrębie LTL, ważne są tego ładunku parametry – ciężar i wielkość. Należy także dołączyć informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeżeli tak, trzeba opisać paczkę. Istotna jest także informacja w sprawie usługi – czy obejmuje wyłącznie przewóz, czy przykładowo załadunek oraz rozładunek. Istotny jest także termin wykonania transportu.

Ładunki przewożone w tematyce LTL to zazwyczaj paczki z odzieżą, paczki, maszyny, a czasem zdarzają się elementy elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, warto skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Zawiercie, Polska

Od 24 lis 2017 do 27 lis 2017

Adres i termin dostawy

Rzeszów, 35-001, Polska

Termin elastyczny