100-metrowe mieszkanie plus komórka (Nr 6668998)

100-metrowe mieszkanie plus komórka

Waga w kg (łączna):

2000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 1188.00 km

Adres i termin nadania

Belgia, Flanders, Liezele

Od 28 gru 2020 do 31 gru 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Łódź

Od 28 gru 2020 do 31 gru 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto dokonać eliminację posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się wytrzymałe kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać naczynia na parę pudeł, żeby łatwiej było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy materiały osłaniające, takie jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej wrażliwe przedmioty, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, prześcieradła i zakleić typową taśmę klejącą. Tymczasem małe meble zawińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, lub przeszkody w dojeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli występują szczególne kryteria odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie waszego majątku.