(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-12-29 15:59

100 paczek 200x19x19

(Nr 2247150)
100 paczek 200x19x19

Długość [m]:

200

Szerokość [m]:

18

Wysokość [m]:

18

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

kartony/paleta

Budżet zlecenia [zł]:

1800

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1822.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu pozostałych ładunków jest uzależniony od wielkości ładunku, daty przewozu oraz dystansu pomiędzy miejscem załadunku i rozładunku.

Klasyfikacje ładunków

    Przewóz towarów rozdzielamy na podkategorie takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - stanowią podłoże, na którym ustawia się niewielkie rzeczy lub opakowania. Najbardziej rozpowszechnionym typem palety są palety euro. Na nich najczęściej przewozi się meble, paczki, artykuły budowlane (takie jak farby, panele itd.), drzwi jak także towary chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to transport towaru, który należy transportować pojazdem ciężarowym i zapełnia zaledwie część przestrzeni do załadunku. Do tego typu przewozu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do przewozu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Do tego typu przewozu używa się różnego typu ciężarówki.

    Pojemniki metalowe – Przewóz pewnych ładunków wymaga użycia kontenera – szczególnie przy przewozie towarów płynnych i ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można też transportować drobnicę w opakowaniach – workach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

    Ciężarówka – wywrotka – pomaga w transporcie materiałów płynnych i kawałkowych – bez problemu można poznać ją po specyficznej skrzyni ładunkowej, przekręconej w tył lub na bok.

    Inne ładunki – ładunki, które nie klasyfikują się do wcześniej wymienionych typów można zaliczyć do ładunków innych. Znajdują się tu na przykład zlecenia dotyczące transportu rusztowania czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Wolbrom, 32-340, Polska

Od 22 lut 2018 do 28 lut 2018

Adres i termin dostawy

Bristol, Wielka Brytania

Od 29 mar 2018 do 31 mar 2018