(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

100 T cegły przepał 100 EP podzielone na 4 kursy na przykład (Nr 1639767)

100 T cegły przepał 100 EP podzielone na 4 kursy na przykład

Długość [m]:

10

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

24000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

cegła przepał

Budżet zlecenia [zł]:

800 Eur

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 800.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Trześń

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Niemcy, Brandenburgia, Mühlenberge

Termin elastyczny


Full truck load

     Przewóz ładunku zlecany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje głównie zakłady pracy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przeprowadzają się. Wypada przed zleceniem takiego przewozu uzgodnić kilka znaczących punktów.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku oraz wyładunku przewożonych rzeczy. Kiedy jest on umieszczony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe, które podołają udźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W przypadku drobnicy czy też ładunków sypkich, opłaca się uściślić, czy potrzebna jest górna osłona i czy do transportu starczy otwarta naczepa. Jeżeli chcemy przewieźć płody rolne, produkty spożywcze, wówczas może okazać się konieczne zastosowanie pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport ładunków łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie stosownych papierów, dodatkowo w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w pewnych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po dookreśleniu swoich wymagań, szybko można zlokalizować firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem oferty na niej zamieszczone, docierają do bardzo dużej ilości różnych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów dostosowanych do przewozu różnorakich paczek, a duża konkurencja umożliwia zdobycie niskich stawek.