(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-07-24 11:18

100 ton GLINY

(Nr 1919421)
100 ton GLINY

Waga w kg:

100000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 62.00 km

Informacje dodatkowe:

Interesuje mnie transport około 100 ton gliny . Towar to glina uszczelniająca, jeśli posiadasz taką glinę bliżej miejsca dostarczenia napisz wiadomość będę zainteresowany zakupem

Oferty od Przewoźników (0)

800 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-07-2017, 22:58

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-25 do 2017-09-25

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Usługi spedycyjno-transportowe oraz kurierskie, możliwość jednorazowej jak i stałej współpracy.  Oferujemy transport krajowy i międzynarodowy  Tanie przesyłki kurierskie od (paczka 10 zł lub paleta 110 zł)  Wspieramy naszych klientów na każdym etapie współpracy  Posiadamy jedną z największych baz przewoźników w Europie, jesteśmy w stanie odebrać ładunek z każdego miejsca.  Organizujemy transport przewozów ładunków całopojazdowych, częściowych, doładunków, drobnicowych  Jesteśmy dyspozycyjni 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu  Posiadamy nowoczesną flotę (firanki, chłodnie, wywrotki, lawety, platformy, cysterny, naczepy do przewozu ponadgabarytowego, itp.)  Konkurencyjne ceny z możliwością negocjacji  Każdy ładunek jest ubezpieczony  Załadunek i rozładunek musi zapewnić zlecający  Usługa zostanie zrealizowana od 1-7 dnia od akceptacji oferty

Cena (zawiera VAT): 800 zł

Wiadomości: (1)

pakotrans2013
24-07-2017, 22:59
Witam cena dotyczy jednego kursu. Kursów będzie 4. Pozdrawiam
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport ładunku wywrotką

         Jeśli szukasz transportu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, odpowiednią alternatywą jest transport ciężarówką – wywrotką.

            Samochód - wywrotka to typ pojazdu ciężarowego, dzięki specyficznej budowie skrzyni ładunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalistyczne zawiasy, które można albo rozchylać na boki, albo pozwala otwieranie jej tylnej części. To rozwiązanie daje szeroki dostęp do przestrzeni załadunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i wyładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Samochody wywrotki dzielą się w zależności od rozmiaru towaru, który mogą przetransportować oraz od sposobu wyładunku. Największe ciężary mogą przewieźć samochody - wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i są w stanie przewieść 32 tony.

            Żeby dostać dobrą ofertę dla przewozu na wywrotce, warto wystawić w serwisie - na stronie Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do kilku tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się transportem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a w kolejnym kroku należy wybrać kategorię „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Pamiętaj, jak najstaranniej opisać, to co masz do przewiezienia, podać trasę i termin, to ułatwi firmą transportowym dokładniej wycenić transport oraz zaoferować najlepszą cenę.

            Przykładowy koszt za transport wywrotką na terenie Polski to 1600 złotych. Przewożono 25 ton gruzu na trasie o długości przekraczającej 400 kilometrów, co oznacza, że dzięki portalowi Clicktrans, transport kosztował 900 PLN mniej, niż zwykła cena.

Adres i termin nadania

Piasecznik, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Jarkowice, Polska

Termin elastyczny