(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-07-24 11:18

100 ton GLINY

(Nr 1919421)
100 ton GLINY

Waga w kg (łączna):

100000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 62.00 km

Informacje dodatkowe:

Interesuje mnie transport około 100 ton gliny . Towar to glina uszczelniająca, jeśli posiadasz taką glinę bliżej miejsca dostarczenia napisz wiadomość będę zainteresowany zakupem

Oferty od Przewoźników (0)

800 zł

ID firmy: 68960
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-07-2017, 22:58

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-25 do 2017-09-25

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Usługi spedycyjno-transportowe oraz kurierskie, możliwość jednorazowej jak i stałej współpracy.  Oferujemy transport krajowy i międzynarodowy  Tanie przesyłki kurierskie od (paczka 10 zł lub paleta 110 zł)  Wspieramy naszych klientów na każdym etapie współpracy  Posiadamy jedną z największych baz przewoźników w Europie, jesteśmy w stanie odebrać ładunek z każdego miejsca.  Organizujemy transport przewozów ładunków całopojazdowych, częściowych, doładunków, drobnicowych  Jesteśmy dyspozycyjni 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu  Posiadamy nowoczesną flotę (firanki, chłodnie, wywrotki, lawety, platformy, cysterny, naczepy do przewozu ponadgabarytowego, itp.)  Konkurencyjne ceny z możliwością negocjacji  Każdy ładunek jest ubezpieczony  Załadunek i rozładunek musi zapewnić zlecający  Usługa zostanie zrealizowana od 1-7 dnia od akceptacji oferty

Cena (zawiera VAT): 800 zł

Wiadomości: (1)

Patryk K. (Przewoźnik)
24-07-2017, 22:59
Witam cena dotyczy jednego kursu. Kursów będzie 4. Pozdrawiam
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    Jeżeli poszukujesz transportu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą alternatywą jest transport samochodem - wywrotką.

    Wywrotka to rodzaj pojazdu ciężarowego, a dzięki charakterystycznej budowie skrzyni załadunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka posiada specjalne zawiasy, które można albo rozchylać bocznie, albo pozwala otwieranie znajdującej się z tyłu klapy. Takie rozwiązanie umożliwia wygodny dostęp do przestrzeni załadunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i rozładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Wywrotki dzielą się w zależności od pojemności ładunku, który mogą przewieźć oraz od sposobu wyładunku. Największą masę przetransportują samochody - wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i można na nie załadować prawie 32 tony.

    Żeby dostać dobrą ofertę dla przewozu na wywrotce, powinno się dodać w portalu - na stronie Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, które dotrze do tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się przewozem. Przy wystawianiu ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a następnie trzeba wybrać opcje „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Dobrze jest, jak najdokładniej opisać, to co masz do przewiezienia, podać trasę i termin, to ułatwi przewoźnikom precyzyjnie wycenić transport oraz zaoferować najlepszą cenę.

    Przykładowa cena za transport ciężarówką wywrotką na terenie Polski to 1600 złotych. Przewożono 25 ton gruzu na trasie o długości ponad 400 km, co oznacza, że dzięki portalowi Clicktrans, transport kosztował 900 PLN mniej, niż normalna opłata.

Adres i termin nadania

Jaroszów, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Jarkowice, Polska

Termin elastyczny