(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1000kg materiałów do remontu domu (Nr 4296073)

Długość [m]:

200

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

100

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Panele podłogowe, kafelki, wanna, płotek, i inne elementy montażowe.

Budżet zlecenia [zł]:

2100

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1199.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Lubnowy Małe

Od 2 maj 2019 do 6 maj 2019

Adres i termin dostawy

Holandia, Zuid-Holland, Alphen Aan Den Rijn

Od 2 maj 2019 do 9 maj 2019


Transport innych ładunków

Przewóz innych towarów

Koszt transportu ładunków bywa uzależniony od gabarytów ładunku, terminu przewozu jak również od dystansu między miejscem załadunku i rozładunku.

Kategorie ładunków

Przewóz towarów rozdzielamy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

Palety - stanowią podstawę, na której ustawia się niewielkie przedmioty lub pakunki. Najpopularniejszym typem palety są palety euro. Na tych platformach najczęściej transportuje się meble, szkło, materiały budowlane (takie jak farby, panele itd.), drzwi jak również artykuły chemiczne.

Niepełny samochód dostawczy - LTL to transport towaru, który musi być przewożony samochodem - Tirem i zajmuje zaledwie część przestrzeni do załadunku. Przy takim typie przewozu używa się ciągniki siodłowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do przewozu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Przy takim typie przewozu korzysta się z różnego typu samochody ciężarowe.

Kontenery – Transport pewnych ładunków może wymagać pojemnika metalowego – przede wszystkim przy przewozie towarów w postaci płynu oraz ładunków sypkich. W kontenerach można również przewozić towary drobne w paczkach – skrzyniach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

Wywrotka – pomaga w transporcie materiałów płynnych i sypkich – łatwo rozpoznać ją dzięki charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przekręconej do tyłu lub na bok.

Pozostałe towary – towary, które nie kwalifikują się do wcześniej wymienionych typów można zaliczyć do tzw. towarów innych. Znajdziemy tu na przykład zlecenia dotyczące przewozu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.