(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1040 sztuk Prefabrykatu betonowego (Nr 7649256)

1040 sztuk Prefabrykatu betonowego
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
1040 sztuk Prefabrykatu betonowego
74 x 44 x 59 cm
206 kg
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
206 kg
Dystans
309 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Świętokrzyskie, Chęciny

Od 1 cze 2021 do 9 cze 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Andrzejewo

Od 1 cze 2021 do 9 cze 2021


Transport innych ładunków

Przewóz innych ładunków

Koszt przewozu różnych towarów jest uzależniony od rozmiaru towaru, terminu przewozu jak również od odległości pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

Klasyfikacje ładunków

Przewóz towarów rozdzielamy na podkategorie takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

Palety - stanowią platformę, na której ustawia się niewielkie przedmioty lub opakowania. Najbardziej rozpowszechnionym gatunkiem palety są palety euro. Na paletach często przewozi się meble, szkło, materiały budowlane (na przykład farby, panele itd.), okna jak również towary chemiczne.

Niepełny samochód dostawczy - LTL to przewóz towaru, który musi być przewożony samochodem ciężarowym i zajmuje jedynie część przestrzeni do załadunku. Do takiego rodzaju transportu używa się ciągniki siodłowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

Pełny samochód dostawczy - FTL dotyczy transportu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Do takiego rodzaju transportu używa się różnego rodzaju samochody ciężarowe.

Pojemniki metalowe – Przewóz pewnych towarów może wymagać kontenera – szczególnie w przypadku transportu ładunków w postaci płynu lub towarów sypkich. W kontenerach można też przewozić drobnicę w paczkach – workach, pudełkach itp. W kontenerach można przewozić także palety.

Wywrotka – pomaga w transporcie ładunków płynnych i sypkich – bez problemu można poznać ją dzięki specyficznej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej w tył lub na bok.

Inne ładunki – ładunki, które nie klasyfikują się do wcześniej wymienionych typów można zaliczyć do tzw. towarów innych. Znajdziemy tu na przykład zlecenia odnoszące się do transportu rusztowania czy transportu okien.