(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

10szt drzwi bez klamek odbiór: Łódź S8 skrz.A1 dk714-> Wrocław A8 zrzut (Nr 4600177)

10szt drzwi bez klamek odbiór: Łódź S8 skrz.A1 dk714-> Wrocław A8 zrzut

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0.9

Wysokość [m]:

0.05

Waga w kg (łączna):

20

Liczba sztuk:

10

Dystans: 216.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Łódzkie, Łódź

Od 14 sie 2019 do 14 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 14 sie 2019 do 14 wrz 2019


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu paczki zależy od jej rozmiarów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej korzystną opcję przewozu paczki, należy opublikować za darmo zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem dobrze jest podać rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie informacje są bardzo ważne, jeśli chcemy przesłać pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym wyszukasz firmę transportową, upewnij się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując przesyłkę do transportu warto nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy wypchać kawałkami styropianu, gazet lub materiałem. Bardzo delikatne paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak szukać tworzywa do zapakowania przesyłki?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy rzecz do pudła, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbędne etykiety i teksty, które mogą zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić klapy pudła. Do powierzchni kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).