(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

10ton (Nr 7014026)

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

10000

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Baloty siana 40sztuk. Pełen samochód

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 337.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Czarny Dunajec

Od 17 gru 2020 do 18 gru 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Marcinkowice

Od 17 gru 2020 do 19 gru 2020


Transport pełną ciężarówką

            Transport towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, interesuje zwłaszcza zakłady pracy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce pobytu. Trzeba by przed zamówieniem takiego przewozu po ustalać parę newralgicznych rzeczy.

            Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku jak i wyładunku produktu. Jeżeli jest on umiejscowiony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które zdołają podnieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu wyładunku. W wypadku drobnicy czy też ładunków sypkich, należałoby sprecyzować, czy niezbędna jest górna plandeka oraz czy do przewozu wystarczy nieosłonięta naczepa. Jeśli zamierzamy przewieźć płody rolne, towary spożywcze, wtedy może okazać się niezbędne skorzystanie z samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie adekwatnych zaświadczeń, jak także w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w niektórych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po dookreśleniu swoich warunków, szybko można natrafić firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem oferty na niej publikowane, docierają do bardzo dużej ilości profesjonalnych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do transportu różnorakich ładunków, a olbrzymia konkurencja pozwala uzyskanie korzystnych cen.