(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

11 miejsc paletowych, z windą (Nr 6332252)

11 miejsc paletowych, z windą

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

2100

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

21 urządzeń zajmujących niecałe 11 miejsc paletowych.

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 305.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Opolskie, Nysa

Od 14 lip 2020 do 15 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Kielce

Od 15 lip 2020 do 17 lip 2020


Transport pełną ciężarówką

            Transport towaru zamawiany na pełen samochód ciężarowy, interesuje w pierwszej kolejności firmy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przeprowadzają się. Należy przed zleceniem takiego przewozu zdiagnozować parę zasadniczych kwestii.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy metodę załadunku jak i rozładunku przewożonych rzeczy. Kiedy jest on osadzony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe, które podołają udźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu wyładunku. W wypadku małych rzeczy czy też ładunków sypkich, należy sprecyzować, czy konieczna jest górna plandeka oraz czy do transportu może być odkryta przyczepa. Jeśli potrzebujemy przetransportować płody rolne, towary spożywcze, wtedy może okazać się niezbędne użycie pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz towarów łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie stosownych papierów, jak również w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w kilku państwach należy się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

            Po zdefiniowaniu swoich kryteriów, najłatwiej można znaleźć przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, oferty na niej wystawione, trafiają do bardzo dużej ilości profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut przystosowanych do przewozu różnorakich produktów, a duża konkurencja umożliwia dostanie niskich stawek.