(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-10-26 11:53

11 pcs vending machines

(Nr 2116083)
11 pcs vending machines

Długość [m]:

0,8

Szerokość [m]:

0,8

Wysokość [m]:

1,8

Waga w kg:

250.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Opakowanie ładunku:

11 pcs vending machines, needs 4m space

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1354.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2250 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-10-2017, 22:57

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-30 do 2017-11-20

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-11-16, 22:46

Opis oferty:

Hi, I have a 2015 Peugeot Boxer 4.5 metre low loader luton, 3.5 tonne. I am fully insured and have experience of European delivery. I have assistance with loading/unloading if required. Regards, Gordon Ring, Yeoman Cars and Transport.

Cena (zawiera VAT): 2250 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie kawałka powierzchni ładunkowej pojazdu ciężarowego. Kiedy dysponujemy do przetransportowania mniejszy ładunek, który nie wymaga skorzystania z pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje zagospodarowania dużej przestrzeni, wtedy użycie takiej kategorii jak: niepełna ciężarówka jest właściwe. 

    Do ciężarówek wykorzystywanych w transporcie LTL kwalifikuje się samochody, których ciężar przewyższa 3,5 tony i pozostałe maszyny spełniające wymagania ustanowione przez nasz kraj. Do transportu LTL wykorzystuje się spore kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe w wersji: firanka oraz furgon. Wariant ciężarówki wypadałoby aby był dopasowany do przewiezienia naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

    W oszacowaniu kosztów przewozu ładunku w obrębie LTL, kluczowetego ładunku parametry – waga i gabaryty. Powinno się także dodać informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, wypada opisać ładunek. Ważna jest także informacja w tematyce usługi – czy zalicza się do niej tylko przewóz, czy na przykład załadunek oraz wyładunek. Kluczowy jest również termin zrealizowania transportu.

    Ładunki przewożone w obszarze LTL to często paczki z odzieżą, paczki, maszyny, a nawet elementy elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, kiedy transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy, żeby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego przewozem całonaczepowym.


Adres i termin nadania

Mill Lane, Arlesey, SG15 6ZA, Wielka Brytania

Od 27 paź 2017 do 28 paź 2017

Adres i termin dostawy

Vöcklabruck, 4840, Austria

Od 30 paź 2017 do 31 paź 2017