(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-10-26 11:53

11 pcs vending machines

(Nr 2116083)
11 pcs vending machines

Długość [m]:

0.8

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

1.8

Waga w kg (łączna):

250.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Opakowanie ładunku:

11 pcs vending machines, needs 4m space

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1354.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to użycie fragmentu powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli mamy do przetransportowania nieduży ładunek, który nie potrzebuje użycia pełnej ciężarówki lub który nie wymaga zajęcia dużej płaszczyzny, wówczas wybranie takiego wariantu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest trafne. 


Do samochodów ciężarowych używanych w transporcie LTL zalicza się auta, których waga przekracza 3,5 t. i inne samochody spełniające zasady ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się spore pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe klasa: firanka lub furgon. Rodzaj samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dostosowany do przetransportowania naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

W wyliczeniach ceny przewozu ładunku w ramach LTL, istotne są jego parametry – waga i wymiary. Wypada również dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały zapakowane. Jeżeli tak, wypada opisać pakunek. Istotna jest również informacja w kwestii usługi – czy zalicza się do niej wyłącznie transport, czy również załadunek i wyładunek. Kluczowy jest również termin realizacji transportu.

Ładunki transportowane w zakresie LTL to z reguły paczki z odzieżą, paczki, meble, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, gdy transport niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Mill Lane, Arlesey, SG15 6ZA, Wielka Brytania

Od 27 paź 2017 do 28 paź 2017

Adres i termin dostawy

Vöcklabruck, 4840, Austria

Od 30 paź 2017 do 31 paź 2017