(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-01-26 18:12

11rur fi 315 x3mb

(Nr 2324216)
11rur fi 315 x3mb

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

100.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 380.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zagospodarowanie fragmentu płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy mamy do przetransportowania mały towar, który nie wymaga zagospodarowania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje skorzystania z całej przestrzeni, wówczas użycie takiego wariantu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest stosowne. 


Do samochodów ciężarowych używanych w przewozie LTL zalicza się pojazdy, których waga przekracza 3,5 tony i pozostałe maszyny spełniające kryteria ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się wielkie pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe gatunek: firanka oraz furgon. Wariant samochodu ciężarowego wypadałoby aby był przystosowany do przetransportowania naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W wyliczeniach kosztów transportu ładunku w ramach LTL, istotne są jego parametry – ciężar i wielkość. Powinno się także dodać informację o tym, czy przedmioty są umieszczone na paletach i czy zostały zapakowane. Jeśli tak, wypada opisać opakowanie. Ważna jest również informacja w tematyce usługi – czy wlicza się w nią tylko transport, czy również załadunek i rozładunek. Ważnym elementem może być również czas wykonania usługi.

Ładunki transportowane w tematyce LTL to często palety, narzędzia, maszyny, a nawet części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, można skorzystać z alternatywy – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Luboń, 77-130, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Miasteczko Śląskie, 42-610, Polska

Od 5 lut 2018 do 6 lut 2018