(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-05-31 10:44

12

(Nr 1820480)

Długość [m]:

1200

Szerokość [m]:

800

Wysokość [m]:

1750

Waga w kg:

12000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Węgiel drzewny w workach papierowych na peletach w folii stretch

Dystans: 2131.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

12000 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-06-2017, 12:04

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-01 do 2017-06-30

Czas transportu (dni):

5

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 12000 zł

Wiadomości: (3)

segralex
01-06-2017, 12:17
To jest żart? Czemu nie 50000?
Bay-Quay
01-06-2017, 12:44
Potrzebuję na taką trasę przynajmniej 1€/km netto, chciałbym też na tym zarobić skoro mam to wziąć, do tego prowizja, proszę sobie przeliczyć to na ZŁ i na brutto. Naprawdę nie jesteśmy Caritas i za darmo tego nie przewieziemy :(
segralex
01-06-2017, 12:48
Nie chodzi że by to było za darmo.... Ja też5 nie mogę robić na strate Moja stawka 2000 €/ trasa brutto
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Przewóz ładunku zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga w pierwszej kolejności przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie przenoszą się. Opłaca się przed zleceniem takiego transportu pouzgadniać kilka znaczących problemów.

    W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku oraz rozładunku towaru. Kiedy jest on osadzony na paletach, to nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które mogą udźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W wypadku drobnicy czy też produktów sypkich, opłaca się określić, czy potrzebna jest górna plandeka oraz czy do transportu wystarczy odkryta przyczepa. Jeżeli chcemy przewieźć płody rolne, towary spożywcze, wtedy może okazać się konieczne użycie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz ładunków łatwopalnych i szkodliwych wymaga posiadanie należytych papierów, jak także w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w pewnych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami.

    Po ustaleniu swoich kryteriów, najczęściej można zlokalizować przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Albowiem ogłoszenia na niej umieszczone, docierają do setek specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do transportu różnorakich produktów, a duża konkurencja umożliwia dostanie korzystnych stawek.

Adres i termin nadania

Vyshhorod, Obwód kijowski, Ukraina

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Maubeuge, Francja

Termin elastyczny