(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-08-29 14:36

12

(Nr 1994645)
12

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1.10

Wysokość [m]:

1.20

Waga w kg:

70.00

Ilość sztuk:

12

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1613.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

2060 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-08-2017, 16:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-30 do 2017-09-05

Czas transportu (dni):

5

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 2060 €

Wiadomości:

2490 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-08-2017, 15:44

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-29 do 2017-09-03

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 2490 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby znaleźć najbardziej ciekawą opcję transportu pakunku, należy opublikować za darmo ofertę w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówkibardzo istotne, kiedy chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując przesyłkę do transportu trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniamiwolną przestrzeń warto naładować kawałkami styropianu, gazet lub gąbką. Zwłaszcza kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć tworzywa do zapakowania pakunku?

    Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy rzecz do pudła, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne naklejki i napisy, które mogą zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić pokrywy pudła. Na wierzch pudła przymocujmy białą kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Santa Perpètua de Mogoda, 08130, Hiszpania

29 sie 2017

Adres i termin dostawy

Banbury, Wielka Brytania

1 wrz 2017