(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-01-31 20:58

12

(Nr 2340104)
12

Długość [m]:

6

Szerokość [m]:

1.2

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

50000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

stoły do hodowli ślimaków. Adres to Ferma Mokry Dwór 62 513 Krzymów

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 374.00 km

Full truck load

     Transport towaru zlecany na pełną ciężarówkę interesuje zazwyczaj przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie zmieniają miejsce zamieszkania. Opłaca się przed zamówieniem takiego transportu uzgodnić kilka głównych formalności.

     W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku jak i wyładunku przetransportowanych rzeczy. Gdy jest on umiejscowiony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które podołają udźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu rozładunku. W wypadku drobnicy czy też towarów sypkich, warto uzgodnić, czy niezbędna jest górna osłona oraz czy do przewozu może być otwarta przyczepa. Jeśli pragniemy przewieźć owoce i warzywa, produkty spożywcze, wtedy może okazać się obowiązkowe zastosowanie pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz towarów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie odpowiednich zaświadczeń, w dodatku w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w pewnych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po ustaleniu swoich wymagań, szybko można natrafić firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ze względu na fakt, że oferty na niej umieszczone, trafiają do tysięcy różnych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do przewozu różnorodnych towarów, zaś olbrzymia konkurencja pozwala osiągnięcie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Konin, Polska

Od 5 lut 2018 do 9 mar 2018

Adres i termin dostawy

Kołobrzeg, 78-100, Polska

Termin elastyczny