(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

12 (Nr 5465074)

12

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2.5

Waga w kg (łączna):

6000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

5 Stojakow z Oknami

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 846.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Częstochowa

17 lis 2019

Adres i termin dostawy

Niemcy, Hesja, Vellmar

18 lis 2019


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz towaru zlecany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje nade wszystko firmy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat przeprowadzają się. Opłaca się przed zamówieniem takiego transportu zdiagnozować parę najważniejszych zagadnień.

            Po pierwsze, ustalamy formę załadunku jak i rozładunku towaru. Gdy jest on umiejscowiony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które podołają udźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W wypadku niedużych przedmiotów czy też produktów sypkich, warto uzgodnić, czy niezbędna jest górna osłona oraz czy do transportu wystarczy otwarta naczepa. Kiedy zamierzamy przewieźć rośliny, towary spożywcze, to może okazać się potrzebne użycie pojazdu-chłodni. Pamiętajmy, że transport produktów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie odpowiednich zaświadczeń, w dodatku w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w kilku państwach należy się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po dookreśleniu swoich wymogów, najłatwiej można natrafić firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, ogłoszenia na niej wystawione, trafiają do tysięcy profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do transportu różnorodnych ładunków, zaś duża konkurencja pozwala osiągnięcie korzystnych stawek.