(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

12 (Nr 6511257)

Długość [m]:

190

Szerokość [m]:

98

Wysokość [m]:

26

Waga w kg (łączna):

1200

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Paczki w kartonach

Budżet zlecenia [zł]:

4000

Dystans: 1404.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Aichtal

2 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Olecko

4 wrz 2020


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz towaru zamawiany na pełną ciężarówkę interesuje w głównej mierze zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przenoszą się. Warto przed zamówieniem takiego przewozu zdiagnozować parę znaczących rzeczy.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy formę załadunku jak i wyładunku przetransportowanych rzeczy. Gdy jest on umieszczony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowepotrafiące podnieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w miejscu wyładunku. W wypadku małych paczek czy też towarów sypkich, należy uzgodnić, czy potrzebna jest górna osłona oraz czy do transportu wystarczy odkryta naczepa. Jeżeli pragniemy przewieźć owoce i warzywa, towary spożywcze, wówczas może okazać się potrzebne skorzystanie z pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport ładunków łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie adekwatnych certyfikatów, w dodatku w transporcie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w pewnych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po ustaleniu swoich warunków, szybko można natrafić firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ze względu na fakt, że ogłoszenia na niej umieszczone, trafiają do tysięcy profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów dostosowanych do przewozu różnorakich towarów, zaś olbrzymia konkurencja pozwala pozyskanie korzystnych cen.