(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

12 (Nr 6512661)

Długość [m]:

190

Szerokość [m]:

98

Wysokość [m]:

26

Waga w kg (łączna):

1200

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Paczki w kartonach

Budżet zlecenia [zł]:

4500

Dystans: 1404.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Aichtal

2 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Olecko

4 wrz 2020


Transport pełną ciężarówką

            Transport towaru zlecany na pełną ciężarówkę interesuje zwłaszcza firmy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przenoszą się. Trzeba by przed zleceniem takiego przewozu ustalić parę istotnych zagadnień.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy formę załadunku jak i wyładunku przetransportowanych rzeczy. Kiedy znajduje się na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które podołają dźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W wypadku małych rzeczy czy też ładunków sypkich, należy zdefiniować, czy niezbędna jest górna osłona oraz czy do przewozu może być otwarta przyczepa. Gdy zamierzamy przewieźć rośliny, produkty spożywcze, wówczas może okazać się przydatne zastosowanie samochodu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport ładunków łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie należytych certyfikatów, oprócz tego w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w pewnych krajach należy się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po ustaleniu swoich warunków, bezproblemowo można natrafić przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ oferty na niej zamieszczone, trafiają do tysięcy specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do transportu różnorodnych paczek, zaś duża konkurencja pozwala pozyskanie korzystnych cen.