12 palet izolacji Steico Flex format ok. 1,15 * 1,22 * 2,20 do 2,65 m waga 2100kg (Nr 5070798)

12 palet izolacji Steico Flex format ok. 1,15 * 1,22 * 2,20 do 2,65 m waga 2100kg

Długość [m]:

7.5

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2.65

Waga w kg (łączna):

2100.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

towar spięty, zafoliowany

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 910.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Czarnków Zanotecki

Od 19 wrz 2019 do 23 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Holandia, Flevoland, Almere

Od 23 wrz 2019 do 24 wrz 2019


Transport pełną ciężarówką

            Transport ładunku zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje w pierwszej kolejności firmy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie wyprowadzają się. Należy przed zleceniem takiego przewozu pouzgadniać kilka kluczowych spraw.

            Po pierwsze, ustalamy formę załadunku oraz rozładunku towaru. Jeśli znajduje się na paletach, to nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowektóre sprostają dźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W wypadku niewielkich paczek czy też towarów sypkich, warto uzgodnić, czy niezbędna jest górna osłona oraz czy do transportu wystarczy odkryta przyczepa. Jeżeli potrzebujemy przewieźć owoce i warzywa, produkty spożywcze, wówczas może okazać się potrzebne zastosowanie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz towarów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie odpowiednich certyfikatów, jak także w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w niektórych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po dookreśleniu swoich wymagań, najłatwiej można zlokalizować firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, oferty na niej publikowane, trafiają do setek specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do przewozu różnorodnych towarów, a olbrzymia konkurencja umożliwia zdobycie korzystnych stawek.