(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

12 rowerów (Nr 4828744)

12 rowerów

Waga w kg (łączna):

120

Dystans: 2444.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubuskie, Zielona Góra

Od 20 lut 2020 do 21 lut 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Calpe

Od 29 lut 2020 do 1 mar 2020


Transport rowerów

Transport rowerów dotyczy sytuacji, w jakich pragniemy wybrać się na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Opcję na transport dwóch kółek wysyłają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy ofiarowują rower w prezencie.

Organizowanie jednośladu do transportu

W przypadku, gdy transportujemy nowiusieńki rower opłaca się zachować go w oryginalnym kartonie. Jeżeli chcemy to przewozimy też rower, który już był używany, jednak przydałoby się osadzić go w pudle po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego pudła , ewentualnie zakupić pasujący karton w markecie remontowym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w pudle warto poodkręcać i ściągnąć jakiekolwiek ruchome części – pedały, dzwonek, kierownicę. Powyższe części jednośladu dobrze będzie ulokować w osobnych, małych pudełkach lub ewentualnie zabezpieczyć kawałkami brystolu i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 cm grubości). Wychodzące części , przykładowo jak śruby czy też przerzutki opłaca się zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w pudle należy zabezpieczyć makulaturą czy też folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i mocną taśmą.

Kiedy postanowimy zamówić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy martwić się o doręczenie tworzyw zabezpieczających paczkę.

Cena transportu roweru

Cena transportu roweru jest uzależniona od paru uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości jednośladów, ich gabarytów, a również daty wykonania przewozu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 PLN. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt średnio 120 zł. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.