(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

12 rowerów (Nr 5642903)

12 rowerów

Waga w kg (łączna):

300

Dystans: 741.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Noord-Brabant, Eindhoven

21 gru 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Rzepin

Od 21 gru 2019 do 22 gru 2019


Transport rowerów

Transport dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na przejażdżkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia roweru. Potrzebę na transport dwóch kółek potrzebują również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które dają rower jako upominek.

Szykowanie roweru do przewozu

W sytuacji, kiedy przewozimy nowiutki jednoślad trzeba pozostawić go w oryginalnym pakunku. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy również rower, który już był używany, jednak najlepiej osadzić go w kartonie po rowerze (opłaca się użyć oryginalnego pudła albo nabyć pasujący karton w supermarkecie budowlanym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu opłaca się odkręcić oraz zdjąć wszelkie ruchome elementy – pedały, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione części jednośladu najlepiej osadzić w oddzielnych, mniejszych kartonach bądź zabezpieczyć kawałkami brystolu i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa cm grubości). Wychodzące części takie jak śruby albo przerzutki warto osłonić kartonowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w pudle trzeba osłonić makulaturą czy też folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i mocną taśmą.

Kiedy podejmiemy decyzję, aby zlecić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o zapewnienie surowców ochraniających przesyłkę.

Koszt transportu roweru

Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości dwóch kółek, ich wymiarów, a także terminu wykonania transportu. Na przykład transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 złotych. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt ok. 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.