(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

12 skrzynek luzem lub paleta euro Kraków - Wrocław (Nr 4007770)

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

30

Waga w kg (łączna):

18

Liczba sztuk:

12

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 275.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 5 mar 2019 do 10 mar 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 5 mar 2019 do 12 mar 2019


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję transportu przesyłki, należy wystawić za darmo ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem można określić rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Te informacje są szczególnie istotne, jeżeli chcemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej czujności. Przed tym wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując paczkę do przewozu opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto naładować fragmentami styropianu, papieru lub materiałem. Zwłaszcza kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do zapakowania przesyłki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy przedmiot do pudła, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie niepotrzebne naklejki i teksty, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć wierzch kartonu. Do powierzchni kartonu przymocujmy białą kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).