(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

12 t (Nr 5302162)

12 t

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

8

Wysokość [m]:

1.3

Waga w kg (łączna):

9000

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Dachówka pompozytowa - 10 palet ofoliowanych

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 157.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Dobrzewino

Od 25 lis 2019 do 26 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Darłowo

Od 27 lis 2019 do 28 lis 2019


Transport pełną ciężarówką

            Transport ładunku zlecany na pełen samochód ciężarowy, przyciąga głównie przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie wyprowadzają się. Należy przed zamówieniem takiego transportu pouzgadniać parę znaczących formalności.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić formę załadunku jak i wyładunku towaru. Gdy jest on umiejscowiony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe, które podołają podźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu wyładunku. W przypadku małych rzeczy czy też ładunków sypkich, trzeba by sprecyzować, czy niezbędna jest górna plandeka oraz czy do przewozu wystarczy nieosłonięta naczepa. Jeżeli chcemy przewieźć rośliny, produkty spożywcze, to może okazać się niezastąpione użycie pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz towarów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie właściwych dokumentów, oprócz tego w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w niektórych państwach należy się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po zdefiniowaniu swoich wymagań, bezproblemowo można natrafić przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Albowiem oferty na niej publikowane, docierają do tysięcy specjalistycznych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do przewozu różnorodnych towarów, a olbrzymia konkurencja pozwala pozyskanie korzystnych stawek.