(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-06-27 22:17

12 ton kostki granitowej w bigbagach

(Nr 1875710)
12 ton kostki granitowej w bigbagach

Waga w kg (łączna):

12000.00

Budżet zlecenia [zł]:

300

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 20.00 km

Informacje dodatkowe:

ciężarówka z HDS,

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    Jeżeli szukasz przewozu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, odpowiednią opcją jest transport samochodem - wywrotką.

    Samochód - wywrotka to model pojazdu ciężarowego. Posiada on swoistą budowę skrzyni ładunkowej, która jest zrobiona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalistyczne zawiasy, które można albo otwierać na boki, albo umożliwia otwieranie znajdującej się z tyłu klapy. Takie rozwiązanie daje wygodny dostęp do przestrzeni załadunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i rozładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki różnią się w zależności od pojemności towaru, który mogą przewieźć oraz od sposobu rozładunku. Największe ciężary mogą przewieźć samochody - wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i są w stanie przewieść aż 32 tony.

    Aby uzyskać najlepszą ofertę dla przewozu na ciężarówce wywrotce, warto dodać w portalu - na stronie Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się przewozem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a w kolejnym kroku należy zaznaczyć kategorię „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najdokładniej opisać, to co posiadasz do przetransportowania, podać trasę i czas realizacji, to pomoże firmą transportowym precyzyjnie wycenić transport oraz zaoferować najlepszą cenę.

    Przykładowy koszt za przewóz wywrotką na terenie Polski to 1600 złotych. Przewożono 25 ton gruzu na trasie o długości przekraczającej 400 kilometrów, co oznacza, że dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, przewóz wyniósł 900 zł taniej, niż standardowa stawka.

Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

Od 29 cze 2017 do 30 cze 2017

Adres i termin dostawy

Moczyły, 72-001, Polska

Od 29 cze 2017 do 30 cze 2017