(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

120 osob (Nr 5882628)

120 osob

Budżet zlecenia [zł]:

2400

Dystans: 277.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

25 lip 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Przerwanki

25 lip 2020


Transport pasażerów

Transport pasażerów

Transport pasażerów może odbywać się autem osobowym (taksówką), niewielkim busem (do 7 osób plus kierowca) lub autokarem (pojazdem konstrukcyjnie przeznaczonym do przewozu więcej niż 9 osób. Firma transportowa zajmująca się przewozem pasażerów powinna mieć certyfikat kompetencji zawodowych i właściwe zezwolenia oraz licencje na przewozy krajowe osób, jak również (w przypadku transportów poza granice kraju) – licencję na międzynarodowy transport ludzi.

Cena transportu osób

Koszt transportu ludzi uzależniony bywa przede wszystkim od długości trasy podróży, a także od liczby pasażerów oraz wagi i wielkości walizki, którą przy sobie posiadają podróżni. Przewoźnikowi w wyczerpującej wycenie transportu pasażerów, pomoże posiadanie wiedzy na temat ilości walizek i toreb jak również pozostałych transportowanych przedmiotów – trzeba podać informację o wyczerpującej wadze i o rozmiarach każdej sztuki bagażu. W momencie, gdy nie znasz dokładnych wartości, oszacuj je i zawiadom o tym firmę przewozową, że przekazane przez Ciebie parametry są przybliżone.

Określając kurs podróży należy podać precyzyjne adresy – w przypadku, kiedy część pasażerów podróżuje do innego miejsca docelowego, warto powiedzieć o tym kierowcy przed rozpoczęciem podróży, tak żeby mógł odpowiednio zaplanować trasę.

Na przykład, za transport podróżnego razem z walizkami na trasie Reken (Niemcy) - Manchester (UK) wydano 400 PLN. Za transport podróżnej razem z psem z Luton (Wielka Brytania) do Szczecina wydano 550 złotych. Przewóz podróżnego z Wellingborough (Wielka Brytania) do Roermond (Holandia) łączył się z kosztem 250 złotych.