(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

120 qm Wohnung inkl. Gartenmöbel (Nr 5469164)

120 qm Wohnung inkl. Gartenmöbel

Waga w kg (łączna):

1200

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Dystans: 1396.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia-Palatynat, Traben-Trarbach

29 lut 2020

Adres i termin dostawy

Chorwacja, Split-Dalmatia County, Sevid

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i pracochłonnym procesem, jednak gdy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            Na początek należy dokonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych mebli przydadzą się mocne kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który i tak wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać segregatory na kilka pudeł, aby bez trudności było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym domu. Spore meble warto rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli mamy materiały chroniące, np. jak folię strech, możemy owinąć bardziej delikatne rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć pledy, pościel i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem drobne rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też przeszkody w dojeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli występują specyficzne wymagania odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie waszego majątku.