(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-01-30 21:24

12000

(Nr 2336904)

Długość [m]:

13

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2.4

Waga w kg (łączna):

12000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Tranport balotów siana,

Budżet zlecenia [zł]:

350

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 127.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

690 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-01-2018, 09:27

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-31 do 2018-02-28

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Agnieszka P. :)

Cena (zawiera VAT): 690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load

     Przewóz ładunku zamawiany na pełną ciężarówkę przyciąga zwłaszcza przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat wyprowadzają się. Opłaca się przed zamówieniem takiego transportu uściślić kilka kluczowych spraw.

     Po pierwsze, ustalamy sposób załadunku oraz rozładunku przewożonych rzeczy. Jeśli jest on umiejscowiony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowepotrafiące podźwignąć jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu wyładunku. W przypadku niedużych przedmiotów czy też ładunków sypkich, wypadałoby uzgodnić, czy niezbędna jest górna osłona i czy do transportu wystarczy nieprzykryta naczepa. Jeżeli zamierzamy przetransportować rośliny, towary spożywcze, to może okazać się obowiązkowe skorzystanie z pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz towarów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie stosownych świadectw, na dodatek w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w pewnych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po doprecyzowaniu swoich kryteriów, najłatwiej można znaleźć firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem oferty na niej zamieszczone, docierają do tysięcy różnych firm, które posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do transportu różnorakich ładunków, a duża konkurencja pozwala uzyskanie niskich cen.

Adres i termin nadania

Czarny Dunajec, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Łętkowice, 32-107, Polska

Termin elastyczny