(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-05-30 17:16

12m, pelen sklad

(Nr 1819414)
12m, pelen sklad

Długość [m]:

12

Szerokość [m]:

2,5

Wysokość [m]:

2

Waga w kg:

10000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

panele z laminatu

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1142.00 km

Informacje dodatkowe:

panele z laminatu 4m dlugosi 2,5 szerokosc wysokosc 2 m , 3 m dlugosci 2,2 szerokosci 2 m ysokosci, 3 m dlugosci 2,2 szerokosci 2 m ysokosc

Oferty od Przewoźników (0)

1150 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-06-2017, 01:42

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-12 do 2017-06-13

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

przyczepa

Oferta ważna do:

2017-06-13, 01:40

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Transport ładunku zamawiany na pełną ciężarówkę interesuje przede wszystkim zakłady pracy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie przenoszą się. Wypada przed zleceniem takiego przewozu ustalić parę kluczowych punktów.

    W pierwszej kolejności, należy ustalić sposób załadunku oraz wyładunku produktu. Kiedy znajduje się na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które będą w mocy podnieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w miejscu rozładunku. W przypadku niedużych paczek czy też towarów sypkich, warto sprecyzować, czy niezbędna jest górna osłona i czy do transportu może być nieprzykryta przyczepa. Jeśli pragniemy przetransportować płody rolne, produkty spożywcze, wtedy może okazać się potrzebne zastosowanie samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz towarów łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie należytych świadectw, w dodatku w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w pewnych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi kosztami.

    Po dookreśleniu swoich kryteriów, szybko można zlokalizować firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ze względu na fakt, że oferty na niej zamieszczone, docierają do tysięcy profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do przewozu różnorakich paczek, zaś duża konkurencja pozwala zdobycie niskich stawek.

Adres i termin nadania

14-100 Ostróda, Polska

5 cze 2017

Adres i termin dostawy

Amersfoort, Holandia

7 cze 2017