(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-11-17 04:16

12xSofa KARTUZY (pomorskie) - ZAMOŚĆ (lubelskie)

(Nr 2161041)

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

90

Waga w kg (łączna):

200.00

Ilość sztuk:

12

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 692.00 km

Informacje dodatkowe:

7 SZT. KANAP szerokość 148 cm, głębokość 80 cm, wysokość 92 cm. 1 LOŻA szerokość 290 cm, głębokość 160 cm ( loże można podzielić na 5 elementów: jedna kanapa szer 110 cm, dwie kanapy szer 60 cm oraz dwa narożniki)

Oferty od Przewoźników (0)

1500 zł

ID firmy: 470765
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

17-11-2017, 21:19

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-22 do 2017-11-29

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-11-26, 21:17

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1500 zł

Wiadomości: (1)

Paweł Ś. (Przewoźnik)
20-11-2017, 21:23
Witam budżet na zlecenie??/

1690 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

19-11-2017, 09:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-19 do 2017-11-26

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1690 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu, czy też przez zmianę wyposażenia domu, należy zwrócić uwagę na kilka spraw, bowiem uchybienia w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości lub pieniędzy. Problemy mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym salonie przez późniejszych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli, czy też do doszczętnego zniszczenia i potrzeby nabycia nowego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, kiedy transportujemy meble używane, trzeba naturalnie je opróżnić z zawartości i oczyścić, np. wilgotną ściereczką. Później wypadałoby przeanalizować, czy dany mebel rozmontować, czy też nie. W przypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, może być to niebezpieczne, ponieważ części bywają niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo szafa może stracić swój nienaruszony wygląd lub stabilność. Jednak przy naprawdę wielkich przedmiotach, takich jak przykładowo łóżko, wypadałoby wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble należy później odpowiednio ochronić. Do takich rzeczy przydadzą się używane koce, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając wyjątkowo czujność na istotne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się części, np. szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, można użyć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu świetnie utrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy wyszukać dobrą firmę transportową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, otrzymamy dużo interesujących ofert transportu od sprawdzonych firm transportowych. Aby jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę transportową, warto w ogłoszeniu dokładnie opisać wszystkie gabaryty gotowych do przewozu pakunków, a również podać ich wagę i drogę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Kartuzy, 83-300, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zamość, 22-400, Polska

Termin elastyczny