(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-08-30 10:18

13

(Nr 1996433)
13

Długość [m]:

13

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg:

13.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1611.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Przewóz ładunku zlecany na pełen samochód ciężarowy, interesuje w głównej mierze firmy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat wyprowadzają się. Opłaca się przed zleceniem takiego transportu uściślić parę głównych punktów.

    Pierwsza sprawa, to ustalamy metodę załadunku jak i wyładunku przewożonych rzeczy. Jeżeli jest on umiejscowiony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które będą w mocy udźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W wypadku małych przedmiotów czy też towarów sypkich, warto uściślić, czy potrzebna jest górna osłona i czy do transportu może być nieosłonięta przyczepa. Jeżeli pragniemy przetransportować owoce i warzywa, towary spożywcze, wtedy może okazać się niezbędne użycie samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport towarów łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie należytych świadectw, oprócz tego w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w pewnych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami.

    Po dookreśleniu swoich wymagań, szybko można zlokalizować przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej wystawione, docierają do bardzo dużej ilości profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do transportu różnorakich paczek, zaś duża konkurencja umożliwia otrzymanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Batorowo, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Paryż, Francja

Termin elastyczny