(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-08-30 10:18

13

(Nr 1996433)
13

Długość [m]:

13

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

13.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1611.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Przewóz towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, interesuje przede wszystkim firmy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie zmieniają miejsce zamieszkania. Warto przed zamówieniem takiego przewozu po ustalać parę decydujących kwestii.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy metodę załadunku oraz rozładunku towaru. Gdy znajduje się na paletach, to nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które zdołają podźwignąć jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji wyładunku. W przypadku niewielkich przedmiotów czy też ładunków sypkich, opłaca się zdefiniować, czy potrzebna jest górna osłona oraz czy do przewozu starczy nieosłonięta przyczepa. Jeśli zamierzamy przetransportować rośliny, towary spożywcze, wówczas może okazać się potrzebne zastosowanie pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz ładunków łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie właściwych świadectw, na dodatek w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w pewnych państwach należy się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

     Po dookreśleniu swoich kryteriów, najczęściej można znaleźć przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ze względu na fakt, że ogłoszenia na niej wystawione, docierają do setek specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do transportu różnorakich ładunków, zaś duża konkurencja umożliwia zdobycie niskich cen.

Adres i termin nadania

Batorowo, 82-300, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Paryż, 75000;75001;750, Francja

Termin elastyczny