(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-06-27 08:11

13,6 m

(Nr 1873187)
13,6 m

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Podwójne palety EUR z opakowaniami tekturowymi

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 123.00 km

Informacje dodatkowe:

Płatność przelewem

Oferty od Przewoźników (0)

1750 zł

ID firmy: 57948
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 00:54

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-28 do 2017-07-05

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1750 zł

Wiadomości:

1790 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-06-2017, 10:15

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-27 do 2017-07-02

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Przewóz towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, interesuje głównie zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce zamieszkania. Wypada przed zleceniem takiego przewozu zdiagnozować kilka newralgicznych spraw.

     Po pierwsze, ustalamy sposób załadunku oraz rozładunku towaru. Gdy jest on rozmieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowepotrafiące podnieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W wypadku niedużych rzeczy czy też towarów sypkich, trzeba by określić, czy niezbędna jest górna osłona oraz czy do przewozu może być nieosłonięta naczepa. Gdy potrzebujemy przetransportować rośliny, towary spożywcze, to może okazać się niezbędne zastosowanie samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że transport produktów łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie odpowiednich zaświadczeń, dodatkowo w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu określonego ciężaru ładunku, w kilku krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami.

     Po ustaleniu swoich warunków, najczęściej można natrafić przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem oferty na niej wystawione, docierają do setek różnych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do transportu różnorodnych paczek, zaś duża konkurencja pozwala otrzymanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Od 27 cze 2017 do 30 cze 2017

Adres i termin dostawy

Sompolno, Polska

Termin elastyczny