(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-06-27 08:11

13,6 m

(Nr 1873187)
13,6 m

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Podwójne palety EUR z opakowaniami tekturowymi

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 123.00 km

Informacje dodatkowe:

Płatność przelewem

Oferty od Przewoźników (0)

1750 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-06-2017, 00:54

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-28 do 2017-07-05

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1750 zł

Wiadomości:

1790 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-06-2017, 10:15

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-27 do 2017-07-02

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 1790 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Przewóz towaru zlecany na pełną ciężarówkę przyciąga w pierwszej kolejności zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie zmieniają miejsce pobytu. Opłaca się przed zleceniem takiego przewozu ustalić parę istotnych rzeczy.

    Pierwsza sprawa, to ustalamy formę załadunku oraz rozładunku towaru. Kiedy jest on osadzony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowektóre sprostają unieść jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W wypadku niedużych przedmiotów czy też towarów sypkich, trzeba by zdefiniować, czy niezbędna jest górna plandeka i czy do przewozu wystarczy otwarta naczepa. Kiedy pragniemy przetransportować rośliny, towary spożywcze, to może okazać się potrzebne skorzystanie z samochodu-chłodni. Nie zapominajmy, że przewóz towarów łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie odpowiednich zaświadczeń, jak także w transporcie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w niektórych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi kosztami.

    Po ustaleniu swoich wymogów, szybko można wyszukać firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ponieważ ogłoszenia na niej publikowane, docierają do setek różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów dopasowanych do przewozu różnorakich produktów, zaś olbrzymia konkurencja pozwala osiągnięcie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Od 27 cze 2017 do 30 cze 2017

Adres i termin dostawy

Sompolno, Polska

Termin elastyczny