(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-07-24 11:06

13 big bag

(Nr 3005092)
13 big bag

Długość [m]:

90

Szerokość [m]:

90

Wysokość [m]:

190

Waga w kg (łączna):

1000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

ok 13 worków big bag po jednej tonie

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 109.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie fragmentu płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy mamy do przewiezienia mniejszy ładunek, który nie potrzebuje użycia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga wykorzystania całej płaszczyzny, wówczas użycie takiego rodzaju kategorii jak: niepełna ciężarówka jest pasujące. 


Do ciężarówek używanych w transporcie LTL zalicza się auta, których waga jest większy niż 3,5 tony oraz pozostałe samochody spełniające warunki ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się duże pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe oraz ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki typu: firanka i furgon. Typ samochodu ciężarowego wypadałoby aby był przystosowany do przetransportowania naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wybranej przez nas kategorii.

W wyliczeniach ceny przewozu ładunku w obrębie LTL, ważne są jego parametry – ciężar i wymiary. Wypada także dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeżeli tak, warto opisać paczkę. Ważna jest również informacja w sprawie usługi – czy wlicza się w nią wyłącznie przewóz, czy przykładowo załadunek i rozładunek. Znaczącą daną może być również czas zrealizowania usługi.

Ładunki transportowane w obszarze LTL to z reguły paczki z odzieżą, narzędzia, meble, a nawet części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, kiedy transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Łukowska, Krzywda, 21-470, Polska

25 lip 2018

Adres i termin dostawy

Kobyłka, 05-230, Polska

27 lip 2018