(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

13 kartonów i elemnty łóżka 110kg (Nr 4512033)

Długość [m]:

0.7

Szerokość [m]:

0.13

Wysokość [m]:

0.19

Waga w kg (łączna):

110

Liczba sztuk:

15

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1652.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, South Yorkshire, Barnsley

Od 10 cze 2019 do 15 cze 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Sobótka

Od 16 lip 2019 do 20 lip 2019


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej formatów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej korzystną usługę przewozu przesyłki, dobrą praktyką jest opublikować darmowe ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są wyjątkowo ważne, jeżeli chcemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Zanim wyszukasz firmę transportową, przekonaj się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując przesyłkę do przewozu opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można napakować kawałkami styropianu, papieru czy też materiałem. W szczególności kruche pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać tworzywa do zapakowania paczki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy przedmiot do kartonu, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbyteczne etykiety i napisy, które mogą zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć wierzch kartonu. Na zewnątrz pudła przymocujmy białą kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).