(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Inne specjalnej ostrożności Dodano: 2017-10-19 12:28

13 okien aluminiowych

(Nr 2101446)
13 okien aluminiowych

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

600.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2267.00 km

Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

    Za przedmioty, których transport zobowiązuje do nadzwyczajnej ostrożności uważa się paczki, które łatwo ulegają defektom oraz bywają delikatne i łamliwe. Kwalifikujemy do nich m.in. instrumenty muzyczne, rzeczy tłukące się, dzieła sztuki, wyroby gliniane oraz przedmioty zrobione z kruchych tworzyw. W gronie najczęściej przetransportowywanych rzeczy natkniemy się na pianina, szklane kabiny prysznicowe, szyby samochodowe, lampy, lustra oraz stoły bilardowe.

    Kwestia należytego zabezpieczenia paczki jest kluczowa. Dobrą praktyką jest zastosować surowce zabezpieczające jak przykładowo: folia stretch, folia bąbelkowa oraz tektura. Folii bąbelkowej i kartony najlepiej wziąć do osłonięcia małych fragmentów – można je kupić w markecie budowlanym oraz w sklepach internetowych. Podczas gdy folia stretch wykorzystywana jest do zawinięcia całej rzeczy. Do zabezpieczenia przesyłki można zastosować także koce, styropian, magazyny, ubrania oraz taśmy.

Koszt transportu paczki o nadzwyczajnej ostrożności

    Cena transportu paczki, która domaga się wyjątkowej ostrożności uzależniony jest od wagi oraz wymiarów, jak również od odcinka między punktem załadunku i punktem rozładunku. Na ostateczny koszt może rzutować także konieczność zapewnienia tworzyw osłaniających przez firmę przewozową. Na przykład, za przewóz lustra na trasie Gliwice – Warta wydano niecałe 250 złotych. Natomiast za przewóz zegara kominkowego na trasie Holandia – Łódź zostało zapłacone 200 złotych. Za transport rzeźby kamiennej na trasie Umianowice – Warszawa cena wyniosła 300 PLN.

Adres i termin nadania

Jasło, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Brest, 29200, Francja

Termin elastyczny