(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-05-24 15:03

13 rolet zewnętrznych (Nr 2745796)

13 rolet zewnętrznych

Długość [m]:

2.5

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.8

Waga w kg (łączna):

250.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

karton

Budżet zlecenia [zł]:

500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 926.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt przewozu różnych towarów jest zależny od wielkości towaru, terminu transportu jak również od odległości między miejscem załadunku i rozładunku.

Grupowanie ładunków

    Przewóz ładunków dzielimy na podgrupy takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - obejmują podstawę, na której umieszcza się niewielkie rzeczy lub opakowania. Najbardziej znanym gatunkiem palety są palety euro. Na paletach często przewozi się artykuły spożywcze, paczki, artykuły budowlane (na przykład farby, panele itd.), okna jak także materiały chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to przewóz towaru, który należy transportować pojazdem ciężarowym i zapełnia jedynie fragment przestrzeni ładunkowej. Przy takim typie transportu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do transportu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Przy takim typie transportu używa się różnego typu ciężarówki.

    Kontenery – Transport pewnych ładunków wymaga użycia kontenera – zwłaszcza w przypadku transportu towarów płynnych i towarów sypkich. W kontenerach można także transportować towary drobne w paczkach – skrzyniach, pudełkach itp. W kontenerach można przewozić także palety.

    Ciężarówka – wywrotka – pomaga w transporcie ładunków płynnych i kawałkowych – łatwo rozpoznać ją po charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przekręconej w tył lub na bok.

    Pozostałe towary – ładunki, które nie kwalifikują się do wcześniej wymienionych typów można zaliczyć do ładunków pozostałych. Znajdują się tu m.in. zlecenia dotyczące przewozu popiołu czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Białogard, 78-200, Polska

25 maj 2018

Adres i termin dostawy

Möglingen, Niemcy

Od 27 maj 2018 do 28 maj 2018