(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-06-27 10:54

13 ton żwiru

(Nr 1873676)
13 ton żwiru

Waga w kg:

13000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 9.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    Jeżeli poszukujesz przewozu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą alternatywą jest przewóz wywrotką.

    Wywrotka to typ pojazdu ciężarowego. Posiada on specyficzną budowę skrzyni załadunkowej, która jest wykonana z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalne zawiasy, które można albo otwierać na boki, albo umożliwia otwieranie znajdującej się z tyłu części. Takie rozwiązanie umożliwia wygodny dostęp do przestrzeni załadunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i rozładunek towaru, a więc oszczędza czas. Samochody wywrotki dzielą się w zależności od rozmiaru ładunku, który mogą przewieźć oraz od sposobu wyładunku. Największe ciężary przetransportują wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i są one w stanie przetransportować aż 32 tony.

    Żeby uzyskać dobrą ofertę dla transportu na ciężarówce wywrotce, warto dodać w portalu - na stronie Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do tysięcy różnych firm zajmujących się przewozem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy zaznaczyć opcję „Zleć transport”, a następnie należy zaznaczyć kategorię „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Dobrze jest, jak najstaranniej opisać, to co posiadasz do przetransportowania, podać trasę i termin, to ułatwi przewoźnikom precyzyjnie wycenić transport oraz zaproponować najtańszą cenę.

    Przykładowy koszt za transport wywrotką na terenie Polski to 1600 złotych. Przewożono 25 ton kamienia na odcinku o długości ponad 400 kilometrów, czyli dzięki portalowi Clicktrans, transport wyniósł 900 PLN taniej, niż standardowa opłata.

Adres i termin nadania

Miejska Górka, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Rawicz, Polska

Termin elastyczny