(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-06-27 10:54

13 ton żwiru

(Nr 1873676)
13 ton żwiru

Waga w kg:

13000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 9.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport ładunku wywrotką


Transport wywrotką


 


        W momencie kiedy poszukujesz przewozu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, najlepszą opcją jest transport na wywrotce.


            Samochód - wywrotka to rodzaj samochodu ciężarowego. Posiada on charakterystyczną budowę skrzyni ładunkowej, która jest zrobiona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalistyczne zawiasy, które można albo rozchylać na boki, albo pozwala otwieranie znajdującej się z tyłu części. To rozwiązanie umożliwia swobodny dostęp do przestrzeni załadunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i wyładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Samochody wywrotki dzielą się w zależności od pojemności ładunku, który mogą zabrać oraz od metody wyładunku. Największą masę mogą przewieźć samochody - wywrotki ciężkie, dzięki temu, że są tylnozsypowe i można na nie załadować prawie 32 tony.


            Żeby dostać ciekawą ofertę dla przewozu na ciężarówce wywrotce, warto dodać w serwisie - na stronie Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, dzięki któremu dotrze się do kilku tysięcy różnych firm zajmujących się przewozem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy wybrać „Zleć transport”, a następnie należy zaznaczyć opcje „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Dobrze jest, jak najstaranniej opisać, to co posiadasz do przewiezienia, podać trasę i czas realizacji, to ułatwi przewoźnikom precyzyjnie wycenić transport oraz zaoferować najtańszą cenę.


            Przykładowy koszt za transport wywrotką na trasie w Polsce to 1600 . Przewożono 25 ton kamienia na trasie o długości przekraczającej 400 kilometrów, co oznacza, że dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, przewóz wyniósł 900 PLN mniej, niż zwykła opłata.


Adres i termin nadania

Miejska Górka, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Rawicz, Polska

Termin elastyczny