(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

14 (Nr 5278702)

14

Długość [m]:

80

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

70

Waga w kg (łączna):

30

Liczba sztuk:

14

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Od 24 paź 2019 do 7 lis 2019

Adres i termin dostawy

Portugalia, Madeira, Funchal

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki zależy od jej rozmiarów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę przewozu pakunku, warto wystawić darmowe ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem dobrze jest podać typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są szczególnie ważne, jeśli chcemy przetransportować paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Przed tym wybierzesz firmę transportową, upewnij się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując paczkę do przewozu opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można wypchać fragmentami trocin, gazet lub gąbką. W szczególności kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do zapakowania paczki?

 

Tekturę i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy rzecz do pudła, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszystkie zbędne naklejki i objaśnienia, które mogą zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na zewnątrz kartonu umieśćmy widoczną kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).