(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

14 caxas e un tampo de cristal - 14 boxes and glass table top (Nr 3339545)

Waga w kg (łączna):

150

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

inne

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

4

Budżet zlecenia [€]:

250

Dystans: 1251.00 km

Adres i termin nadania

Portugalia, Lizbona, Lizbona

Od 19 paź 2018 do 25 paź 2018

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Od 15 paź 2018 do 29 paź 2018


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, mimo to, kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się mocne kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który często wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład podzielić naczynia na kilka kartonów, aby prościej było je przenieść. Podpisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym miejscu. Spore meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Gdy mamy materiały izolujące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy wziąć koce, prześcieradła i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Natomiast niepokaźne rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne przeszkody w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeżeli pojawiają się nietypowe kryteria dotyczące konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie waszego dobytku.