(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-02-01 14:26

14 europalet

(Nr 2341972)
14 europalet

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

150.00

Dystans: 2223.00 km

Informacje dodatkowe:

14 palet 120x80x200cm wysokości, waga każdej 150kg-

Oferty od Przewoźników (0)

8800 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-02-2018, 15:34

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-01 do 2018-03-01

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Gabriela K.

Cena (zawiera VAT): 8800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie kawałka powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy dysponujemy do przetransportowania drobny towar, który nie potrzebuje zajęcia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga użycia całej przestrzeni, wówczas wybranie takiej kategorii jak: niepełna ciężarówka jest prawidłowe. 


Do samochodów ciężarowych używanych w przewozie LTL zalicza się auta, których waga przekracza 3,5 tony i inne maszyny spełniające warunki ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się spore pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe klasa: firanka oraz furgon. Typ samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dostosowany do przewiezienia naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

W oszacowaniu kosztów transportu ładunku w ramach LTL, kluczowe są tego ładunku parametry – ciężar i wymiary. Należy również dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, wypada opisać paczkę. Kluczowa jest również informacja w tematyce usługi – czy zalicza się do niej wyłącznie przewóz, czy przykładowo załadunek i rozładunek. Znaczącą daną może być także termin realizacji usługi.

Ładunki transportowane w zakresie LTL to często paczki z odzieżą, paczki, maszyny, a nawet części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, kiedy transport niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, można skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Dublin, Irlandia

15 lut 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Od 17 lut 2018 do 20 lut 2018