Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-02-01 14:26

14 europalet

(Nr 2341972)
14 europalet

Długość [m]:

1,2

Szerokość [m]:

0,8

Wysokość [m]:

2

Waga w kg:

150.00

Dystans: 2223.00 km

Informacje dodatkowe:

14 palet 120x80x200cm wysokości, waga każdej 150kg-

Oferty od Przewoźników (1)

Tylko autor ogłoszenia może zaakceptować ofertę. Zaloguj się, aby zaakceptować ofertę.

8800 zł

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-02-2018, 15:34

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-01 do 2018-03-01

Czas transportu (dni):

5

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Gabriela K.

Cena (zawiera VAT): 8800 zł

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie fragmentu powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy mamy do przewiezienia mały ładunek, który nie potrzebuje zagospodarowania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga zajęcia dużej płaszczyzny, wtedy użycie takiego rodzaju kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest stosowne. 

    Do samochodów ciężarowych stosowanych w transporcie LTL zalicza się samochody, których ciężar przewyższa 3,5 t. oraz pozostałe pojazdy spełniające wymagania ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się spore pojemniki meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe oraz ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe klasa: firanka lub furgon. Rodzaj ciężarówki wypadałoby aby był dopasowany do przewiezienia naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

    W wyliczeniach kosztów przewozu ładunku w obrębie LTL, istotne są tego ładunku parametry – ciężar i wymiary. Warto także dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeśli tak, trzeba opisać ładunek. Ważna jest również informacja w tematyce usługi – czy zalicza się do niej wyłącznie przewóz, czy także załadunek oraz rozładunek. Kluczowy jest także termin realizacji transportu.

    Ładunki przewożone w zakresie LTL to z reguły palety, narzędzia, meble, a czasem zdarzają się części elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, kiedy przewóz niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Dublin, Irlandia

15 lut 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Od 17 lut 2018 do 20 lut 2018